DENİZ İSTANBUL MARİNA REZİDANS

İstanbul / Beylikdüzü

Teslim Tarihi: 01 / 2022

Proje Alanı: 30,600 m²

+90 212-875 30 40

Denizistanbul’u rezidans tadında yaşamaya hazır olun!

 

Deniz İstanbul’un en yeni ve marinaya en yakın konut etabı Marina Rezidans , denize açılan terasları, yemyeşil geniş bahçeleri ve sınırlı sayıdaki özel müstakil daireleri ile satışa çıktı!

Yepyeni mimari öğeler barındıran Marina Rezidans’ta 8 adet rezidans, 4 adet müstakil blok bulunmaktadır. 187 m2’den 338 m2 ye kadar birçok daire seçeneği sunan Marina Rezidans, %70’e varan yeşil alan oranına sahiptir.

 

İstanbul’un Marinalı Kasabasının tüm etapları gibi, Marina Rezidans’ta da, huzurlu yaşam, kaliteli ürünler ve yenilikçi anlayış devam etmektedir. Zengin sosyal donatıları, 7/24 güvenlik hizmeti ve Marina’ya 2 dakika yürüme mesafesi sayesinde konforunuzdan ödün vermeden otel ayrıcalığı ile evinizin keyfini süreceksiniz.

Olanaklar

Midclubs

 

İstanbul’un Marinalı Kasabasına, İstanbul’un en prestijli spor ve yaşam kulübü…

 

Açık kapalı yüzme havuzları

Sauna

Bar

Tenis kortu

Masa tenisi

Sinema Odası

PlayStation Odası

Squash

gibi birçok özellik barındıran midclubs markası sadece Denizİstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak

Fiyatlar

Güncel Fiyat İçin Satış Tamsilcilerimizle İletişim Kurunuz.

Firma Bilgileri

EMLAK 34- BEYLİKDÜZÜ
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul

DENİZ İSTANBUL MARİNA REZİDANS / Yorumlar

Bize Ulaşın
EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. DENİZ İSTANBUL MARİNA REZİDANS Denizistanbul’u rezidans tadında yaşamaya hazır olun!   Deniz İstanbul’un en yeni ve marinaya en yakın konut etabı Marina Rezidans , denize açılan terasları, yemyeşil geniş bahçeleri ve sınırlı sayıdaki özel müstakil daireleri ile satışa çıktı! ,Beylikdüzü,Yakuplu,Marmara Mah. Konut Projeleri EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ,deniz,istanbul,marina,rezidans,denizistanbul’u,rezidans,tadinda,yasamaya,hazir,olun! deniz,istanbul’un,en,yeni,ve,marinaya,en,yakin,konut,etabi,marina,rezidans,,denize,açilan,teraslari,yemyesil,genis,bahçeleri,ve,sinirli,sayidaki,özel,müstakil,daireleri,ile,satisa,çikti!,beylikduzu,yakuplu,marmara,mah,konut,projeleri, EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. DENİZ İSTANBUL MARİNA REZİDANS Denizistanbul’u rezidans tadında yaşamaya hazır olun!   Deniz İstanbul’un en yeni ve marinaya en yakın konut etabı Marina Rezidans , denize açılan terasları, yemyeşil geniş bahçeleri ve sınırlı sayıdaki özel müstakil daireleri ile satışa çıktı! ,Beylikdüzü,Yakuplu,Marmara Mah. Konut Projeleri