MABEYN MARMARA PROJESİ

İstanbul / Beylikdüzü

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 60,000 m²

+90 212-875 30 40

Canan İnşaat tarafından Beylikdüzü Marmara Mahallesinde hayata geçirilen Mabeyn Marmara projesi 20 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor.

Mabeyn Marmara, bir aile projesi olarak tasarlandı. 

Canan İnşaat tarafından hayata geçirilen Mabeyn Marmara projesi 20 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 6 konut, 1 ofis bloğundan oluşan projede 224 daire bulunuyor. Mabeyn Marmara'da 125 metrekarelik 2+1 daireler, 171 ila 181 metrekarelik 3+1 daireler ve 4+1 daireler yer alıyor. Projedeki 3+1 ve 4+1 dairelerin içerisinde hamam bulunuyor.

Fiyatlar

GÜNCEL FİYAT BİLGİLERİ İÇİN ARAYINIZ

0532 586 55 57

Firma Bilgileri

EMLAK 34- BEYLİKDÜZÜ
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul

MABEYN MARMARA PROJESİ / Yorumlar

Bize Ulaşın
EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. MABEYN MARMARA PROJESİ Canan İnşaat tarafından Beylikdüzü Marmara Mahallesinde hayata geçirilen Mabeyn Marmara projesi 20 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Mabeyn Marmara, bir aile projesi olarak tasarlandı. ,Beylikdüzü,Yakuplu,Marmara Mah. Konut + Ticari Projeler EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ,mabeyn,marmara,projesi,canan,insaat,tarafindan,beylikdüzü,marmara,mahallesinde,hayata,geçirilen,mabeyn,marmara,projesi,20,bin,metrekarelik,arsa,üzerinde,insa,ediliyor,mabeyn,marmara,bir,aile,projesi,olarak,tasarlandi, ,beylikduzu,yakuplu,marmara,mah,konut,+,ticari,projeler, EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. MABEYN MARMARA PROJESİ Canan İnşaat tarafından Beylikdüzü Marmara Mahallesinde hayata geçirilen Mabeyn Marmara projesi 20 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Mabeyn Marmara, bir aile projesi olarak tasarlandı. ,Beylikdüzü,Yakuplu,Marmara Mah. Konut + Ticari Projeler