Four Seasons Life

İskele / Boğaz - Monarga

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 65,000 m²

90 212-875 30 40

Yazdır (PDF)

Beş yıldızlı huzurlu bir an için, sadece arkanıza yaslanın ve adalarımızın güzelliğini inanılmaz kumsalı ve saf kumla batırın.

FOUR SEASONS LIFE, 65.000 m2'den fazla olmayan bir arazi üzerine 102.000 m2 üzerine inşa edilmiştir. İskele'nin en basit ve en güzel coğrafi yaşamını bütünleştiren ve hissettiren bir yaşam hayaliyle tasarlandı.

FOUR SEASONS LIFE projemizde açık havuz, çocuk havuzu, oyun alanı, fitness merkezi, otopark ve güvenlik ve daha birçok detayı düşündük.

Olanaklar

Aktiviteler: Çocuk oyun alanı, Spa, Bisiklet yolu, Spor Salonu, Su Sporları, Restoran, Havuz Bar, Plaj Bar, Su Parkı, Yürüyüş Yolu.

Şartname

Modeller:

SEA WAVE – Studio

SEA STORM – 1+1 Apartment, Loft

SEA STAR – 2+1 Apartment

SEA SHELL – 2+1

SEA PEARL – 3+1

SEA GATE – 3+1

Fiyatlar


£52,500
Başlayan Fiyatlar

 

İskele / Boğaz - Monarga

Firma Bilgileri

EMLAK 34- BEYLİKDÜZÜ TEMSİLCİLİĞİ
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul
Bize Ulaşın
EMLAK34 - Beylikdüzü Satılık Daireler Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. four seasons life bes yildizli huzurlu bir an i ccedil;in sadece arkaniza yaslanin ve adalarimizin g uuml;zelligini inanilmaz kumsali ve saf kumla batirinbogaz monarga konut projeleri EMLAK34 - Beylikdüzü Satılık Daireler Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ,four,seasons,life,bes,yildizli,huzurlu,bir,an,için,sadece,arkaniza,yaslanin,ve,adalarimizin,güzelligini,inanilmaz,kumsali,ve,saf,kumla,batirin,bogaz,-,monarga,,konut,projeleri, EMLAK34 - Beylikdüzü Satılık Daireler Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. four seasons life bes yildizli huzurlu bir an i ccedil;in sadece arkaniza yaslanin ve adalarimizin g uuml;zelligini inanilmaz kumsali ve saf kumla batirinbogaz monarga konut projeleri