ÇATALCA SUBAŞI SATILIK 500M² HİSSELİ PARSELLER

Satılık Konut İmarlı Arsa Arsa 137,000 TL 500 m²

İstanbul / Çatalca / Köyler / Subaşı Köyü

ÇATALACA Subaşı Mahallesi;

Subaşı onlarca yıldır, İstanbul – Edirne güzergâhının kavşak noktalarından biri olmuştur. Edirne yolu üzerinde Çatalca Yol ayrımında bulunan mahalle şimdide yeni havalimanı yolu üzerinde önemli merkezlerden biri haline geldi.

D020 yolu ile İstanbul Havalimanı yolu üzerinde yer alan Subaşı Mahallesi, Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısı ve Çatalca Merkez yolu güzergahı ile bu günde de önemli bir kavşak noktası olma özelliğini korumayı başardı. Önümüzdeki on yıllarda da bu özelliğini koruyacak gibi duruyor.

Bu sebep ile Çatalca Subaşı Mahallesin’de yaptığımız Parselasyon Projemizi sizlere tavsiye ediyoruz ve sizlere hediye olarak ilk ağaçlarınızı biz veriyoruz. Geleceğinizi yeşertmek artık sizin elinizde.   

Çatalca Subaşı Projemizin Önemli Yerlere Olan  Mesafesi;


Subaşı Mahallesine 2 km mesafede.

Gökçeali Mahallesine 400 m mesafede.

Çatalca Merkezine 5 km mesafede.

Çatalca – Subaşı Anayoluna 400 m mesafede.

D020 Çevre yoluna 2 km mesafede.

Kuzey Marmara Otoyoluna 3 km mesafede.

Yüksek Hızlı Tren Güzergâhına 1,5 km mesafede.

İstanbul Havalimanına 21 km mesafede.

Kanal İstanbul Güzergâhına 15 km mesafede yer almaktadır.


Çatalca Subaşı Projemizde   10 adet 400 m ve 2 adet 500m’lik parsellerimiz vardır.. Acele edin sınırlı sayıda parsellerimizi kaçırmayın.


‘’ Doğru Yatırım EMLAK34'le Yapılır & Karlı Gelecek ‘’

Ana Bilgi

Tapu DurumuHisseli Tapu
İskan DurumuEvet
Kat KarşılığıHayır
Takas YapılırEvet
Krediye UygunEvet
Belediye AdıÇatalca
MevkiiSubaşı Köyü
UlaşımVar
Tapu Ada148
Tapu - Parsel44

Konum

Doğa Manzaralı
Otobana Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
TEMe yakın

Alt Yapı

Parselli
EMLAK 34- BEYLİKDÜZÜ
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul

İlanın Yayınlandığı Siteler

EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. Satılık Arsa Konut İmarlı Arsa ÇATALCA SUBAŞI SATILIK 500M² HİSSELİ PARSELLER İstanbul Çatalca Köyler Subaşı Köyü 137,000 TL EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ,,catalca,subasi,satilik,500m,hisseli,parseller,istanbul,catalca,koyler,subasi,koyu,arsa,konut,imarli,arsa,satilik,catalca,satilik,arsa,,subasi,satilik,arsa,,satilik,parseller,sahibinden,satilik,arsa, EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ÇATALCA SUBAŞI SATILIK 500M² HİSSELİ PARSELLER İstanbul Çatalca Köyler Subaşı Köyü Arsa Konut İmarlı Arsa Satılık ÇATALCA SUBAŞI SATILIK 500M² HİSSELİ PARSELLER