BLUE LAKE İSTANBUL PROJESİ

İstanbul / Küçükçekmece

Proje Durumu: Hemen Teslim

Proje Alanı: 60,400 m²

+90 212-875 30 40

İSTANBUL’UN PARLAYAN YILDIZI

Blue Lake, görkemli tarihi ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran İstanbul’un Marmara Denizi sahil şeridinde, dünyanın sayılı lagün göllerinden biri olan Küçükçekmece Gölü’yle buluştuğu noktada yer alıyor. Göl kıyısı şeridi, parklar, yürüyüş parkurları, spor sahaları ve bisiklet yolları ile çevrili olan Blue Lake, yeşil ve maviyle iç içe, modern bir yaşam alanı sunuyor. Konumu itibarı ile Kanal İstanbul ve yeni havalimanı olmak üzere İstanbul’un mega projelerine yakınlığı nedeniyle Blue Lake, İstanbul’un değeri en süratle yükselen gelişim projesi.

MANZARANIN KEYFİNİ GÖK TERAS’TA ÇIKARIN

Blue Lake’in 16. Katında dünyada eşi olamayan 6500 m2’lik Gök Teras yer alıyor. Ortak kullanıma açık Infinity havuzları, koşu ve yürüme yolları, yeşilliklerle çevrili dinlenme ve keyif alanları ve nefes kesen manzarası ile Gök Teras, Blue Lake’i sadece İstanbul’un değil, dünyanın en özel projelerinden biri haline getiriyor. Gökyüzünde yıldızların altında yürüyüş yapabilir, havuzdan manzarayı seyredebilir ve dostlarınızla sohbet edebileceğiniz Gök Teras’ta yaşam sevinciyle dolacaksınız.

Olanaklar

CENNET BAHÇE VE YAŞAM

Blue Lake’in sahil şeridine kadar uzanan geniş peyzaj alanı size sporun her türlüsünü vadediyor. Cennet Bahçe içinde kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness merkezi, squash ve tenis kortu, çok amaçlı spor sahası, masaj odaları, buhar odaları, sauna ve hamamıyla kendinize kaliteli vakit ayırabilecek, sporla dolu bir yaşama merhaba diyeceksiniz. Çok özel olarak tasarlanmış bahçelerde çocuklarınız güvenlik içinde oynayacak, farklı sportif aktivitelere katılabilecek, yeni arkadaşlıklar kuracaklar. Blue Lake’in bahçe seviyesinde yer alan nitelikli restoran, kafe ve mağazalar da modern bir sosyal yaşama dair tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

CONCIERGE @ BLUE LAKE İLE LÜKS YAŞAM

Concierge @ Blue Lake ile Blue Lake’de 5 yıldızlı konforu gerek evinizde gerekse tüm ortak ve sosyal alanlarda yaşamaya hazır olun. Sizin adınıza her detayın düşünüldüğü ev hizmetleri servisinden toplantı ve etkinlik organizasyonlarına, vale hizmetinden oto yıkamaya kadar her tür hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü hizmet kalitemizle konsiyerj servislerimiz 7/24 emrinize amade. Ayrıca Blue Lake’de 7/24 güvenliğin en gelişmiş teknolojiler ve uzman görevlilerle temin edildiğini unutmayın.

Fiyatlar

SATIŞ PAZARLAMA Gsm: 0532 586 55 57

İstanbul / Küçükçekmece

Firma Bilgileri

EMLAK 34- BEYLİKDÜZÜ
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul
Bize Ulaşın
EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. BLUE LAKE İSTANBUL PROJESİ İSTANBUL’UN PARLAYAN YILDIZI ,Küçükçekmece,Cennet,Kanarya Mah. Konut Projeleri EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. ,blue,lake,istanbul,projesi,istanbul’un,parlayan,yildizi,kucukcekmece,cennet,kanarya,mah,konut,projeleri, EMLAK34 - Beylikdüzü Tek Yetkili Satılık Kiralık Daire Villa Arsa İşyeri için Doğru Adrestesiniz. BLUE LAKE İSTANBUL PROJESİ İSTANBUL’UN PARLAYAN YILDIZI ,Küçükçekmece,Cennet,Kanarya Mah. Konut Projeleri